Çağrı Merkezi: 0532 673 74 20

(3 Kg) Acılı Uşak Ev Tarhanası

740,00 TL
870,00 TL
%15 İNDİRİM

3 kg tarhanamız 1kg'lık vakumlu poşetler halinde gönderilmektedir.

Stok Kodu trh-3kg
Tahmini Kargo Süresi Aynı Gün
Ürün Açıklaması

SAKLAMA KOŞULLARI

SERİN YERDE MUHAFAZA EDİNİZ

 

UŞAK EV TARHANASI İÇİNDEKİLER

Domates, Kırmızı Biber, Yeşil Biber, Nane, Kuru Soğan, Yoğurt, Tuz, Un, Ev usulü maya.

TARHANA VİTAMİN DEĞERLERİ

Uşak tarhanası kullanılan ürünler ve yörenin verdiği damak lezzeti ile birçok vitamini içinde barındırır. Özellikle A, B, B1, B2, B6, C, D, E, K, N vitaminleri yönünden güçlüdür. Yoğurta yüksek oranda bulunan lisin ve treonin aminoasitleri, diğer bileşen olan un da daha düşük miktarda yer alır. Böylelikle harmanlandığı anda esansiyel protein miktarı yükselir ve daha besleyici, protein kaynağı yüksek bir ürün haline gelir.

 

Beslenme piramidi içinde tahıl grubunda yer alan tarhana, içerdiği zengin protein kaynağı olması neticesi ile dengeli beslenme alışkanlıklarının vazgeçilmezidir.

 

NEDEN UŞAK EV TARHANASI?

Her yöre de tarhana olsa da, Uşak Ev Tarhanası bir başkadır.  Kıvamı ile, yöreye özel formülü ile ve yörenin lezzetlerinin uyumu ile bambaşkadır. Uşak Ev Tarhanasının lezzeti yörenin verimli topraklarında üretilen sebzelerin, unun ve yoğurdun yine yörenin kaynak suları ile birleşiminden gelir.

Evlerde geleneksel olarak devam eden tarhana üretimi, değişmeyen lezzet ve doğallığı ile şimdi TARHANACI.COM.TR de sizlerle buluşuyor.

 

NEDEN TARHANACI.COM.TR?

İşletmemiz, yörenin lezzetlerinin aynı standart ve kalitede olması için uygunluk ve doğallık takibini yapmaktadır. Ürünlerin endüstriyel olmaması için özellikle çaba gösterilmekte, ev yapımı imalatta kaliteden ödün verilmemektir. Malzeme tedarik başlangıcından üretimine, sizlere ulaşan son zincire kadar her aşama adım adım takip ve kontrol altındadır. Sitemiz güvenli ve 256 Bit SSL tekniği ile korunmaktadır. Ürün garanti ve iade şartları işletmemiz güvencesindedir.

 

Ürünlerimizde salça, bulyon v.b. katkı maddeleri asla kullanılmamakta, doğal ürünlerden elde edilen Uşak Tarhanası satışa sunulmaktadır. TARHANACI.COM.TR Uşak Ev Tarhanası aslına uygun, şifa kaynağı ve doğal beslenme ürünüdür.

Yorumlar
Yorum Yap